Nakupní košík
0 položek - 0 Kč
Limitovaná akční nabídka
INF%
ušetrěno
-934 Kč
 Mezo II Police P/1/10

Mezo II Police P/1/10

Vlastnosti: Univerzální závěsná police na stěnu MEZO P/1/10. Maximální nosnost police je 10 ..

0 Kč772 Kč Ex Tax: 638 Kč

Do konce akce zbývá

 • 0

  Dní

 • 0

  Hodin

 • 0

  Minut

 • 0

  Sekund

Moderní a kvalitní kuchyňská linka Modena vám nabízí možnost si vybrat přesné umístnění všech skříněk. Máme jich na výběr opravdu hodně a tak neváhejte a koukněte se k nám do skladu. Jistě si některou pěknou vyberete. Nyní jste v sekci vestavných skříněk značky Modeny.

Moderní a kvalitní kuchyňská linka Modena vám nabízí možnost zvolit barevné provedení horních a spodních dvířek. V ceně kuchyně je korpus s policemičelasklo a úchytky. Materiál kuchyně je LTD deska s ABS hranami a dvířka jsou vyrobená z kvalitní MDF dřevovláknité desky, která se vyznačuje zvýšenou odolností a používá se jako náhrada dřevěného masivu. V zásuvkách jsou kovové pojezdy Metabox regulovatelné ve 3 úrovních, skříňky s výklopnými dvířky obsahují plynové písty. Pracovní desku možné objednat v celku v barvě Travertyn světlý

Vestavné skříňky kuchyně Modena vám nabízí možnost zvolit barevné provedení MDF dvířek. V ceně kuchyně je korpus s policemi, čela a úchyty. Materiál je LTD lamino opatřené ABS hranami.

Nezapomeňte, že pokud nakoupíte celkem za minimální částku 10 000 Kč, zboží Vám domů dovezeme zdarma. Neváhejte a objednejte si nový kuchyňský nábytek značky Modena ještě dnes!  Kuchyně dodáváme v demontovaném stavu. Modena je ta pravá kuchyň pro Vás! Zamilujete si ji hned od začátku.


V této kategorii nejsou žádné produkty.