Nakupní košík
0 položek - 0 Kč
Limitovaná akční nabídka
INF%
ušetrěno
-934 Kč
 Mezo II Police P/1/10

Mezo II Police P/1/10

Vlastnosti: Univerzální závěsná police na stěnu MEZO P/1/10. Maximální nosnost police je 10 ..

0 Kč772 Kč Ex Tax: 638 Kč

Do konce akce zbývá

 • 0

  Dní

 • 0

  Hodin

 • 0

  Minut

 • 0

  Sekund

Moderní a kvalitní kuchyňská linka Modena vám nabízí možnost si vybrat přesné umístnění všech skříněk. Máme jich na výběr opravdu hodně a tak neváhejte a koukněte se k nám do skladu. Jistě si některou pěknou vyberete. Nyní jste v sekci dolních skříněk značky Modeny.

Moderní a kvalitní kuchyňská linka Modena vám nabízí možnost zvolit barevné provedení horních a spodních dvířek. V ceně kuchyně je korpus s policemičelasklo a úchytky. Materiál kuchyně je LTD deska s ABS hranami a dvířka jsou vyrobená z kvalitní MDF dřevovláknité desky, která se vyznačuje zvýšenou odolností a používá se jako náhrada dřevěného masivu. V zásuvkách jsou kovové pojezdy Metabox regulovatelné ve 3 úrovních, skříňky s výklopnými dvířky obsahují plynové písty. Pracovní desku možné objednat v celku v barvě Travertyn světlý

Dolní skříňky kuchyně Modena vám nabízí možnost zvolit barevné provedení spodních MDF dvířek. V ceně kuchyně je korpus s policemičelasklo a úchytky. Materiál je LTD lamino opatřené ABS hranami, v zásuvkách jsou kovové pojezdy. Spodní skříňky jsou dodávané bez pracovní desky, kterou lze dokoupit v barvě Trawertyn jasný z naší nabídky.

Nezapomeňte, že pokud nakoupíte celkem za minimální částku 10 000 Kč, zboží Vám domů dovezeme zdarma. Neváhejte a objednejte si nový kuchyňský nábytek značky Modena ještě dnes!  Kuchyně dodáváme v demontovaném stavu. Modena je ta pravá kuchyň pro Vás! Zamilujete si ji hned od začátku.

Nejprodávanejší dolní skříňky kuchyňské linky modena mdf

1
Spodní roh vnější LP 20 kuchyň Modena MD11-D20NZ
Spodní roh vnější LP 20 kuchyň Modena MD11-D20NZ - 2 až 4 týdny
Spodní roh vnější LP 20 je široký 19cm. Spodní roh je v dekoru rijeka světlá. Skříňka je bez pracovní ..
1 329 Kč 784 Kč
-41%
ušetrěno
545 Kč
Spodní roh vnější LP 20 kuchyň Modena MD11-D20NZ
-41%

Spodní roh vnější LP 20 kuchyň Modena MD11-D20NZ

Spodní roh vnější LP 20 je široký 19cm. Spodní roh je v dekoru rijeka světlá. Skříňka je bez pracovní desky....

1 329 Kč784 Kč
Položky 1 až 1 z 1 (1 stránek)