Nakupní košík
0 položek - 0 Kč
Limitovaná akční nabídka
INF%
ušetrěno
-934 Kč
 Mezo II Police P/1/10

Mezo II Police P/1/10

Vlastnosti: Univerzální závěsná police na stěnu MEZO P/1/10. Maximální nosnost police je 10 ..

0 Kč772 Kč Ex Tax: 638 Kč

Do konce akce zbývá

 • 0

  Dní

 • 0

  Hodin

 • 0

  Minut

 • 0

  Sekund

Hledáte revoluci v nábytku? My jsme ti kdo Vám ji přináší. Je čas na to proměnit Váš útulný domov! Seznamte se s kuchyní ITALIA. Je inovativní a stylová, proto se skvěle hodí do Vašeho domova. Nacházíte se v sekci horních skříněk. 

Sektorová kuchyň Italia je ideální volbou klasického stylu za dobrou cenu. Korpus skříněk je dodáván v barvě ořech milano, který je osazen kvalitní dřevovláknitou deskou se zvýšenou odolností použitou na dvířka v barvě vanilka. Nejen u horních, ale i spodních skříněk si můžete navolit verze s prosklením dvířek. Skříňky obsahují veškeré potřebné kování a plastový úchyt na sestavení klasické kuchyně. Dolní skříňky kuchyně Italia dodáváme bez pracovní desky, kterou lze doobjednat. 

Design horních skřínek kuchyňské linky Italia tvoří korpus v barvě ořech milano, dvířka jsou v barvě Vanilka. Kuchyň Italia dodáváme včetně úchytekkování bez spotřebičů. U této kuchyně máte velký výběr jednotlivých segmentů.

Vybavte si svou kuchyň moderními vestavnými spotřebiči, které ukryjete do stylového nábytku z řady ITALIA. Nezapomeňte, že pokud nakoupíte celkem za minimální částku 10 000 Kč, zboží Vám domů dovezeme zdarma. Neváhejte a objednejte si nový kuchyňský nábytek ještě dnes! Teď je ten pravý čas na změnu!

V této kategorii nejsou žádné produkty.